JAJEE

PL EN DE

System 68 mm

System 68 mm - materiałem wyjściowym do produkcji naszych okien jest tarcica sosnowa, dąb lub meranti o wilgotności 12%. Z tarcicy wykonywana jest klejonka trójwarstwowa z wyeliminowanymi sękami, sklejana klejami wodoodpornymi. Następnie z klejonki są wykonywane elementy okien na centrum obróbczym i innych specjalistycznych obrabiarkach. Po sklejeniu ramiaków dalszą operacją jest impregnacja zanurzeniowa w impregnatach firmy ADLER.Wyschnięte elementy są szpachlowane i szlifowane przed naniesieniem lakieru. Dalszym etapem jest okuwanie okuciami firmy ROTO. Na ostatnim stanowisku odbywa się zakładanie profilu aluminiowego, który ma za zadanie odprowadzenie wody, zakładanie uszczelek pod szybę, założenie szyby termoizolacyjnej, przykręcenie listew przyszybowych oraz wtłoczenie silikonu pomiędzy elementy drewniane a szybę w celu idealnego uszczelnienia.

KONSTRUKCJA jednoramowa profil DJ-68 (JV-68)
RAMA, SKRZYDŁO drewno klejone trzywarstwowo; sosna lub mahoń-meranti, dąb
OKUCIA niemieckiej firmy ROTO
SZKLENIE szyby typu float, termofloat, zestawy podwójne o grubości szyby 4 mm (4/16/4). Możliwe szklenie antywłamaniowe i akustyczne.
SZPROSY wewnątrzszybowe i zewnętrzne, (naklejane i do zdejmowania) ; wewnętrzne aluminiowe o szerokości od 8 do 45 mm, zewnętrzne drewniane o szerokości 25-40 mm
MALOWANIE trzykrotne, farbami austryjackiej firmy ADLER
FUNKCJE OKIEN rozwieralne, uchylne, rozwieralno-uchylne, harmonijkowe, przesuwne
WSPÓŁCZYNNIK PRZENIKANIA CIEPŁA do U=0,9 (W/m2K)
WSPÓŁCZYNNIK IZOLACYJNOŚCI AKUSTYCZNEJ Rw=32-43 dB