JAJEE

PL EN DE

Drzwi » PVC

Drzwi są jednym z najważniejszych elementów domu. Decydują o jego charakterze i zapewniają mu odpowiednią prezencję. Starając się sprostać dzisiejszym wymaganiom architektonicznym i budowlanym zapewniamy naszym klientom bogatą ofertę. Proponujemy Państwu:

Drzwi wejściowe PCV – bogata gama kolorystyczna profili, praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne, możliwość doboru różnych wypełnień, sprawiają, że możecie państwo stworzyć upragnione wykończenie stylizacji domu zgodne z waszym gustem i zamierzeniem. Jednocześnie dbając o państwa komfort zapewniamy drzwi o wysokim stopniu bezpieczeństwa i ochrony przed hałasem jak również niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wielokomorowa zabudowa o głębokości 70mm oraz zastosowanie progu drzwiowego z zakładką termoizolacyjną sprawiają, że nasze drzwi posiadają bardzo dobre parametry izolacyjności termicznej. Duże komory wzmocnień pozwalają na zastosowanie zbrojeń gwarantujących odpowiednie parametry statyczne i wytrzymałościowe. Niski próg drzwiowy zapewnia komfortowe wchodzenie i wychodzenie. Proponujemy również drzwi z systemem bezprogowym. Drzwi wejściowe z naszej oferty mogą być otwierane do wewnątrz i na zewnątrz.

W wersji A skrzydło drzwiowe ma wysokość 120 mm. Stosujemy w nich zbrojenia zamknięte zarówno do ramy jak i do skrzydła. Sposób otwierania: klamka/klamka, klamka/pochwyt, pochwyt/pochwyt. W wersji B skrzydło drzwiowe ma wysokość 105 mm. Zastosowane są zbrojenia otwarte. Sposób otwierania klamka/klamka.