JAJEE

PL EN DE

Okna dachowe przyszłości

Tworząc nasze produkty bierzemy pod uwagę te wartości, które kształtują nasze życie.

Okna dachowe FAKRO zostały zaprojektowane tak, aby życie w wymarzonym domu było nie tylko wygodne, ale także sprawiało przyjemność.

Duża powierzchnia przeszklenia w oknach dachowych FAKRO to mnóstwo naturalnego światła na poddaszu, które pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Innowacyjne rozwiązania jak automatyczny nawiewnik V40P, ułatwiają codzienne życie, a pionierski system topSafe podnosi bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien.

 

JAKOŚCI jesteśmy PEWNI
dlatego udzielamy długoletniej gwarancji.
 
Okna dachowe FAKRO,
jako pierwsze na rynku,
otrzymały niemiecki
certyfikat TÜV.

 

Zastosowanie proekologicznych rozwiązań to nie tylko najbardziej energooszczędne okno dachowe na świecie- FTT U8 Thermo, lecz także kompleksowe rozwiązanie, w którym energooszczędny produkt, ekologiczna termoizolacja oraz szybki i ciepły montaż gwarantują najwyższą energooszczędność.

Już od ponad dwudziestu lat dbamy o najwyższą jakość produktów aby spełnić oczekiwania klientów na całym świecie. Innowacyjność rodzi się z chęc  dostarczania coraz lepszych produktów, które po prostu ułatwiają ludziom życie. Wprowadzając nowe, innowacyjne produkty, które stają się standardem na rynku okien dachowych zmieniamy przyszłość w teraźniejszość.