JAJEE

PL EN DE

Roleta materiałowa w kasecie

Rolety Prestige są jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów systemem rolet wewnętrznych. Swoje uznanie zyskał dzięki przemyślanej konstrukcji, która umożliwia montaż rolety na oknie oraz eleganckiemu, estetycznemu wyglądowi. Kolejną z zalet tego systemu jest oszczędność miejsca. Rolety w kasetce Prestige zakłada się na wszystkich rodzajach okien i drzwiach balkonowych. Rolety wewnętrzne w systemie Prestige doskonale znajdują zastosowanie w domu, biurze, uczelni czy hotelach.

BUDOWA ROLET W KASETCE

Schemat budowy rolety w kasetce

Roleta wewnętrzna w systemie Prestige składa się z estetycznej, aluminiowej kasetki, która montowana jest do listwy przyszybowej oraz wykonywanych z aluminium prowadnic. Montowane są za pomocą specjalnej taśmy montażowej do listwy przyszybowej. Prowadnice do rolet w minimalnym stopniu zachodzą w światło szyby.

Regulację wysokości rolety umożliwia łańcuszek, który umieszczany jest z lewej albo z prawej strony kasetki rolety. Dodatkowo, każda produkowana przez naszą firmę roleta wyposażona jest standardowo w samohamujący system. Przy użyciu, którego mamy możliwość zatrzymania rolety materiałowej w dowolnej wybranej przez nas wysokości. Innymi słowy zapobiega przed przypadkowym i niekontrolowanym opadnięciem rolety.

KOLORY i WZORY ROLET W KASETCE

Oferowane przez firmę PHU AITIX Rolety dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Dzięki bogatemu wyborowi mogą Państwo dopasować kolor lub wzór rolety do wystroju wnętrza. W zależności od potrzeb mogą użyć Państwo materiałów jasnych, które w minimalnym stopniu zaciemniają pomieszczenie do ciemnych, które spowodują całkowite zaciemnienie. Wszystkie materiały, które wykorzystujemy do produkcji rolet materiałowych mają właściwości antystatyczne. W naszej ofercie posiadamy tkaniny do rolet materiałowych posiadające atesty higieniczne oraz atesty o niepalności.